на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas Тренерка Crew Sweatshirt
adidas

adidas Тренерка Crew Sweatshirt

код на производ: HK7496
2.488 MKD
2.488 MKD
1.742 MKD
Заштеда: 746 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
 • 3M
 • 6M
 • 9M
 • 12M
 • 18M
 • 1-2Y
 • 2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Crew Sweatshirt е дводелен комплет за бебиња кој зрачи со спортски стил. Од едноставен и недооценено до разигран изглед, секој ден е нова можност за комбинирање и играње со стилови. Мекиот дуксер и панталоните изработени од врвен памук се многу пријатни во контакт со кожата на бебето и лесно се вклопуваат во сите комбинации на облека. Дуксерот има скриено прицврстување на рамениците, па лесно се соблекува и облекува. Има редовно вклопување, не премногу тесно и не премногу лабаво. Ребрестиот еластичен дел околу вратот го спречува влечењето, а ребрестите манжетни на ракавите и нозете спречуваат несакано движење. Дводелен детски сет на adidas Crew Sweatshirt ќе обезбеди целодневна поддршка за бебињата. Спецификација:

 • Сет за детски дуксер и панталони
 • Состав: 70% памук и 30% рециклиран полиестер
 • Засилена јака
 • Ребрести еластични делови

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9219
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  10-K
  10K
  2K
  3K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Патики GV8863
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.862 MKD
  Заштеда 30%
  4.088 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11K
  2K
  3K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Маица GN4148
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  773 MKD
  Заштеда 40%
  1.288 MKD
  големина
  104
  110
  112
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6628
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.373 MKD
  Заштеда 40%
  2.288 MKD
  големина
  10-K
  10K
  2K
  3K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Патики FZ0619
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.688 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9213
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.333 MKD
  Заштеда 40%
  3.888 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11K
  2K
  3K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  1.910 MKD
  Заштеда 20%
  2.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  2.470 MKD
  Заштеда 20%
  3.088 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.470 MKD
  Заштеда 20%
  3.088 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98