на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Тренерка Tricot
NIKE Тренерка Tricot
NIKE Тренерка Tricot
NIKE Тренерка Tricot
NIKE Тренерка Tricot
NIKE Тренерка Tricot
NIKE

NIKE Тренерка Tricot

код на производ: 36J165-A6A
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Tricot е комплет детски тренерки за девојчиња. Создаден е за игра и забава. Меката и удобна ткаенина обезбедува леснотија и слобода на движење, така што вашите девојчиња можат без пречки да уживаат во своите авантури. Горниот дел со висока крагна и патент го олеснува облекувањето, додека долниот дел со еластичен појас овозможува совршено вклопување. Со намален дизајн, Nike Trikot детската тренерка за девојчиња со Nike лого го нагласува спортскиот дух на вашата малечка дама во секоја прилика.
Спецификација:

 • За мали девојчиња
 • Горен дел: висока крагна и патент
 • Странични џебови
 • Долен дел: еластичен појас
 • Еластични делови на ракавите и ногавиците
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца