на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Тренерка Athletics Amplified NEP
NEW BALANCE Тренерка Athletics Amplified NEP
NEW BALANCE Тренерка Athletics Amplified NEP
NEW BALANCE Тренерка Athletics Amplified NEP
NEW BALANCE Тренерка Athletics Amplified NEP
NEW BALANCE Тренерка Athletics Amplified NEP
NEW BALANCE Тренерка Athletics Amplified NEP
NEW BALANCE Тренерка Athletics Amplified NEP
NEW BALANCE

NEW BALANCE Тренерка Athletics Amplified NEP

код на производ: MP21525-BK
4.090 MKD
4.090 MKD
2.863 MKD
Заштеда: 1.227 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Чекорете со стил и леснотија во NB Athletics Amplified NEP долниот дел тренерки за мажи. Овие тренерки се инспирирани од NB наследството и му оддава почит на наследството на трчањето, со неговите смели дизајнерски детали. Меката, памучна ткаенина, прилагодливиот појас и атлетскиот крој ви помагаат да ги поминете вашите лежерни денови во удобност.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Заден џеб со патент
 • Француски фротир
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740GRM
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Маица MT21567-AG
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики MS327VN
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.613 MKD
  Заштеда 30%
  6.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M5740RSB
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.313 MKD
  Заштеда 30%
  7.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M1530LP
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.314 MKD
  Заштеда 40%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Маица MT13562-NGO
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Тренерка MP21502-MDY
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.293 MKD
  Заштеда 40%
  5.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.842 MKD
  Заштеда 30%
  5.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL