на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Тренерка Uni-ssentials
NEW BALANCE Тренерка Uni-ssentials
NEW BALANCE Тренерка Uni-ssentials
NEW BALANCE Тренерка Uni-ssentials
NEW BALANCE Тренерка Uni-ssentials
NEW BALANCE Тренерка Uni-ssentials
NEW BALANCE Тренерка Uni-ssentials
NEW BALANCE Тренерка Uni-ssentials
NEW BALANCE

NEW BALANCE Тренерка Uni-ssentials

код на производ: UP21500-PIE
3.290 MKD
3.290 MKD
2.303 MKD
Заштеда: 987 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Balance Uni-ssentials унисекс долниот дел тренерки нудат израз на класичниот New Balance стил, но без дефинирање на полот. Се карактеризираат со ултра удобна ткаенина, еластичен појас и еластични делови на ногавиците. Удобноста и добриот изглед пред сè.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Состав: 280g француски фротир, 60% памук, 40% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики MR530EMA
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCD
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Маица UT21503-PIE
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики UXC72RD
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCA
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Маица UT23505-BK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Тренерка UP21500-BK
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL