на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Тренерка Flower Allover Print SST Set
adidas Тренерка Flower Allover Print SST Set
adidas Тренерка Flower Allover Print SST Set
adidas Тренерка Flower Allover Print SST Set
adidas Тренерка Flower Allover Print SST Set
adidas Тренерка Flower Allover Print SST Set
adidas Тренерка Flower Allover Print SST Set
adidas Тренерка Flower Allover Print SST Set
adidas

adidas Тренерка Flower Allover Print SST Set

код на производ: HE6929
Prosečna ocena:
3.088 MKD
3.088 MKD
1.853 MKD
Заштеда: 1.235 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
  3-4Y
 • 4-5Y
  4-5Y
 • 5-6Y
  5-6Y
 • 6-7Y
  6-7Y
 • 7-8Y
  7-8Y
 • 8-9Y
  8-9Y
 • 9-10Y
  9-10Y
 • 10-11Y
  10-11Y
 • 11-12Y
  11-12Y
 • 12-13Y
  12-13Y
 • 13-14Y
  13-14Y
 • 14-15Y
  14-15Y
 • 15-16Y
  15-16Y
 • 3M
 • 6M
  6M
 • 9M
  9M
 • 12M
  12M
 • 18M
  18M
 • 1-2Y
  1-2Y
 • 2-3Y
  2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ORIGINALS FLOWER ALL OVER PRINT е сет за девојчиња. Совршен за сите љубопитни, храбри и весели девојчиња. Шарениот цветен принт ги мотивира девојчињата да играат, да се смеат и да се забавуваат во сончевите денови. Комплетот се состои од јакна со патент и панталони со порабени ногавици и странични џебови. Заштитниот adidas знак со 3 пруги го усовршува дизајнот на овој производ и го прави неодолив.
Спецификација:

 • Комплет за девојчиња
 • Горен дел: јакна со патент
 • Долен дел со еластичен појас и учкур
 • Странични џебови
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Antonio Zvrcinov
   Antonio Zvrcinov

   Zadovolen

   12.08.2022. 14:34

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ9916
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.573 MKD
  Заштеда 40%
  4.288 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GZ7501
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.073 MKD
  Заштеда 40%
  6.788 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики Q47341
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.933 MKD
  Заштеда 40%
  4.888 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FU7712
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  adidas SUPERSTAR се унисекс детски патики со ретро изглед, наменети за секојдневно носе...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.309 MKD
  Заштеда 10%
  4.788 MKD
  големина
  10
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  1.910 MKD
  Заштеда 20%
  2.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98