на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3
adidas

adidas Тренерка R.Y.V. TT Q3

код на производ: H11457
5.488 MKD
5.488 MKD
3.293 MKD
Заштеда: 2.195 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Свежите денови бараат дополнителен слој облека и adidas R.Y.V. машкиот горен дел тренерка го издигнува вашиот стил на повисоко ниво, одржува топлина и удобност.

Дизајнот на овој горен дел од тренерките е вкоренет во спортското наследство на adidas, додека цврстата ткаенина дава чувство како во сон.

Сјајниот, видлив патент ги нагласува минималистичките вибрации.

Со купување adidas производи од памук , вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификација:

  • Модел: Regular fit
  • Затворање на патент
  • Исправена крагна
  • Странични џебови со патент
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица HC7151
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.392 MKD
Заштеда 30%
1.988 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица HK5157
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.462 MKD
Заштеда 30%
2.088 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики FX5501
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HP5500
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4444
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.470 MKD
Заштеда 20%
10.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики H03075
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.950 MKD
Заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Тренерка MP21502-MDY
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Тренерка MP21525-BK
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.842 MKD
Заштеда 30%
5.488 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL