на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Тренерка SKIRT TEE SET
adidas Тренерка SKIRT TEE SET
adidas Тренерка SKIRT TEE SET
adidas Тренерка SKIRT TEE SET
adidas Тренерка SKIRT TEE SET
adidas Тренерка SKIRT TEE SET
adidas Тренерка SKIRT TEE SET
adidas Тренерка SKIRT TEE SET
adidas

adidas Тренерка SKIRT TEE SET

код на производ: H20326
2.788 MKD
2.788 MKD
1.673 MKD
Заштеда: 1.115 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-6M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas DISNEY MICKEY & FRIENDS е детски комплет за бебиња, кој е создаден во соработка помеѓу adidas Originals и Disney.

Се состои од мека памучна маица со кратки ракави, мини здолниште и хеланки со препознатливото Trefoil лого и 3-те линии, заштитниот знак на adidas.

Впечатливата графика на Дизни во форма на Мини Маус на маичката, јасно ѝм покажува на сите кој е омилениот херој на вашата наследничка.

adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување на памукот и се дел од амбицијата да се запре употребата на пластичниот отпад.

Изградете ѝм урбан стил на своите малечки со adidas DISNEY MICKEY & FRIENDS детски комплет за бебиња.

Спецификација:

  • Детски комплет за бебиња - lifestyle
  • Маица, мини здолниште и хеланки
  • Маичка: кратки ракави
  • Мини здолниште и хеланки: еластичен појас
  • ©Disney
  • Trefoil лого и 3 линии
  • Состав: 100% памук
  • Боја: Бела
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд adidas
Возраст За бебе

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FX5978
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.093 MKD
Заштеда 40%
3.488 MKD
големина
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
4-K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K

слични производи

Sačuvano u omiljne
1.193 MKD
Заштеда 40%
1.988 MKD
големина
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
1.394 MKD
Заштеда 50%
2.788 MKD
големина
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98