на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Тренерка MONO TT M2
adidas Тренерка MONO TT M2
adidas Тренерка MONO TT M2
adidas Тренерка MONO TT M2
adidas Тренерка MONO TT M2
adidas Тренерка MONO TT M2
adidas Тренерка MONO TT M2
adidas Тренерка MONO TT M2
adidas Тренерка MONO TT M2
adidas Тренерка MONO TT M2
adidas

adidas Тренерка MONO TT M2

код на производ: H13485
5.488 MKD
5.488 MKD
3.842 MKD
Заштеда: 1.646 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Штом ќе го облечете adidas GRAPHICS MONOGRAM машкиот горен дел тренерка, официјално станувате дел од тимот на adidas. Ткаенината од која е направена е доволно топла за се чувствуваш пријатно во текот на студените вечери. Овој модел е направен од рециклиран материјал, како дел од амбицијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.

Спецификација:

  • Модел: Regular fit
  • Патент низ целата должина
  • Висока крагна
  • Предни џебови
  • Еластични делови на ракавите и ременот
  • Материјал: 100% рециклиран полиестер
  • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CQ2809
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY7757
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.510 MKD
Заштеда 20%
6.888 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EG4960
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX5508
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6700
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.592 MKD
Заштеда 30%
7.988 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Маица HN6724
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.392 MKD
Заштеда 30%
1.988 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Тренерка MP21502-MDY
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Тренерка MP21525-BK
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.293 MKD
Заштеда 40%
5.488 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL