на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Тренерка SST SET
adidas Тренерка SST SET
adidas Тренерка SST SET
adidas Тренерка SST SET
adidas Тренерка SST SET
adidas Тренерка SST SET
adidas Тренерка SST SET
adidas Тренерка SST SET
adidas Тренерка SST SET
adidas Тренерка SST SET
adidas

adidas Тренерка SST SET

код на производ: H20315
2.788 MKD
2.788 MKD
1.673 MKD
Заштеда: 1.115 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
  3-4Y
 • 4-5Y
  4-5Y
 • 5-6Y
  5-6Y
 • 6-7Y
  6-7Y
 • 7-8Y
  7-8Y
 • 8-9Y
  8-9Y
 • 9-10Y
  9-10Y
 • 10-11Y
  10-11Y
 • 11-12Y
  11-12Y
 • 12-13Y
  12-13Y
 • 13-14Y
  13-14Y
 • 14-15Y
  14-15Y
 • 15-16Y
  15-16Y
 • 3M
  3M
 • 6M
 • 9M
 • 12M
 • 18M
  18M
 • 1-2Y
  1-2Y
 • 2-3Y
  2-3Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas CAMO PRINT се тренерки за бебиња со безвременски дизајн. Тренерката се состои од горен дел со патент и долен дел со еластичен појас. Живописната camo графика совршено ќе одговара на нивната енергија. Тренерките се направени од Primegreen рециклиран материјал кој е растеглив и ги следи интензивните и динамични движења на вашето малечко. Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад. Поддржете ја оваа амбиција и облечи ги новите членови на тимот во adidas CAMO PRINT тренерката и подготви ги да го откријат и истражат светот околу нив.

Спецификација:

 • Тренерки за бебиња / момчиња - lifestyle
 • Горен дел: патент низ целата должина
 • Подигната крагна
 • Предни џебови
 • Долен дел: еластични делови на појасот и ногавиците
 • Trefoil лого
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: темно-сина, multicolor
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд adidas
Возраст За бебе
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики EF4843
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.030 MKD
Заштеда 20%
3.788 MKD
големина
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
4-K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K

слични производи