на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

SPRAYGROUND Торбица TAGGED UP CROSSBODY
SPRAYGROUND Торбица TAGGED UP CROSSBODY
SPRAYGROUND Торбица TAGGED UP CROSSBODY
SPRAYGROUND Торбица TAGGED UP CROSSBODY
SPRAYGROUND

SPRAYGROUND Торбица TAGGED UP CROSSBODY

код на производ: 910B5513NSZ
4.590 MKD
4.590 MKD
3.672 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд SPRAYGROUND
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5871-010
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица 910B5565NSZ
4.552 MKD
Заштеда 20%
5.690 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.252 MKD
Заштеда 30%
1.788 MKD
големина
NS