на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торбица AIRBORNE FESTIVAL BAG
NIKE Торбица AIRBORNE FESTIVAL BAG
NIKE Торбица AIRBORNE FESTIVAL BAG
NIKE Торбица AIRBORNE FESTIVAL BAG
NIKE Торбица AIRBORNE FESTIVAL BAG
NIKE Торбица AIRBORNE FESTIVAL BAG
NIKE

NIKE Торбица AIRBORNE FESTIVAL BAG

код на производ: 9A0631-023
1.490 MKD
1.490 MKD
1.192 MKD
Заштеда: 298 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • ONE
    ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет CW6410-687
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.718 MKD
Заштеда 25%
2.290 MKD
големина
MISC

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5871-010
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.341 MKD
Заштеда 25%
1.788 MKD
големина
NS