на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE

NIKE Торбица Heritage

код на производ: DB0488-254

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.590 MKD
1.590 MKD
1.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Heritage Waistpack е торбичка за појас што ви овозможува лесен пристап и уште полесно носење. Повеќекратните прегради со патент безбедно ги складираат и организираат вашите основни работи, држејќи ги при рака. Прилагодливиот ремен ви овозможува лесно да ja прилагодите според вашите потреби. Силниот полиестерски материјал е издржлив и не бара посебно одржување. Контрастната Nike графика на предната страна на чантата суптилно го истакнува вашиот спортски стил.
Спецификација:

 • Спортска чанта за возрасни - lifestyle
 • Прилагодлив ремен
 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Повеќе функционални прегради со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 59% најлон, 41% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-294
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.251 MKD
  Заштеда 10%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1