на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE

NIKE Торбица Heritage

код на производ: DR6271-227
1.990 MKD
1.990 MKD
1.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 1SIZ
  1SIZ
 • BV
  BV
 • OneSize
 • OSFT
  OSFT
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Музички фестивали, теретана или само авантура со пријателите, унисекс чантата за половината Nike Heritage е создадена за сето тоа. Со двојно затворање со патент на главната преграда што може да ги собере сите ваши основни работи и прилагодлив ремен со копче, можете да ја земете оваа торбица и да одите.
Спецификација:

 • Димензии: 41 cm x 10 cm x 15 cm
 • Волумен: 3л
 • Двоен патент затворање
 • Прилагодлив ремен со копче
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 891284-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.521 MKD
  Заштеда 10%
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9779-004
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.791 MKD
  Заштеда 10%
  11.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет AR2118-688
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9779-200
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.791 MKD
  Заштеда 10%
  11.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-222
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT