на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb

код на производ: NP0A4GFNGAE1
2.890 MKD
2.890 MKD
2.023 MKD
Заштеда: 867 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OS
  OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NAPAPIJRI HATCH WB е унисекс чанта идеална за организирани денови, но е и совршен избор како додаток на секоја облека. Практичен додаток на вашата колекција есен/зима, чантата за половината Hatch е дизајнирана со сите основни карактеристики за да ги чувате вашите ситници безбедни. Патентот, пластичнoто копче, прилагодливото ременче и џебот со патент се токму она што ја прави оваа чанта совршено функционална и прилагодлива на секоја ситуација. Спецификација:

 • Унисекс чанта
 • Џебови со патент
 • Прилагодлив ремен
 • NAPAPIJRI лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-010
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-222
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торбица 910B4685NSZ
  4.390 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ
  Sačuvano u omiljne
  Торбица 910B4470NSZ
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.990 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ