на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Торбица Hatch Wb

код на производ: NP0A4GFNGAE1
2.890 MKD
2.890 MKD
2.023 MKD
Заштеда: 867 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NAPAPIJRI HATCH WB е унисекс чанта идеална за организирани денови, но е и совршен избор како додаток на секоја облека. Практичен додаток на вашата колекција есен/зима, чантата за половината Hatch е дизајнирана со сите основни карактеристики за да ги чувате вашите ситници безбедни. Патентот, пластичнoто копче, прилагодливото ременче и џебот со патент се токму она што ја прави оваа чанта совршено функционална и прилагодлива на секоја ситуација. Спецификација:

 • Унисекс чанта
 • Џебови со патент
 • Прилагодлив ремен
 • NAPAPIJRI лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-222
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT