на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

SPRAYGROUND Торбица Ai4 Diamond
SPRAYGROUND Торбица Ai4 Diamond
SPRAYGROUND Торбица Ai4 Diamond
SPRAYGROUND Торбица Ai4 Diamond
SPRAYGROUND Торбица Ai4 Diamond
SPRAYGROUND Торбица Ai4 Diamond
SPRAYGROUND

SPRAYGROUND Торбица Ai4 Diamond

код на производ: 910B4685NSZ
4.390 MKD
4.390 MKD
4.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

SPRAYGROUND AI4 DIAMOND е lifestyle унисекс торбица која ќе го придружува секој ваш активен ден, од почеток до крај. Удобна и лесно прилагодлива торбица за секоја пригода во текот на денот. Прилагодлива е и за патување за полесно и подобро да ги организирате вашите најважни и вредни работи. Имајќи предвид дека добрата организација на работите во торбицат и лесната пристапност се на прво место, оваа торбица има еден главен и еден голем џеб, а се затвора со патент. Ремените за половината лесно се персонализираат и добро се вклопуваат. Ако сакате најважните работи секогаш да бидат со вас и на дофат на рака, оваа SPRAYGROUND торбица е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Унисекс торбица
 • Двонасочен патент
 • Прилагодливи ремени за половината
 • Голем главен џеб

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд SPRAYGROUND
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-010
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-222
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торбица 910B4470NSZ
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.990 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ