на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND

SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing

код на производ: 910B4438NSZ
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

SPRAYGROUND DENIRO WING е lifestyle унисекс торбица која ќе го придружува секој ваш активен ден од почеток до крај. Удобна и лесно прилагодлива торбица за секоја пригода во текот на денот. Прилагодена е и за патување за полесно и подобро да ги организирате вашите најважни и вредни работи. Имајќи предвид дека добрата организација на работите во торбицата и лесната пристапност се на прво место, оваа торбица има еден главен и еден голем џеб, а се затвора со двонасочен патент. Ако сакате најважните работи секогаш да бидат со вас, оваа SPRAYGROUND торбица е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Унисекс торбица
 • Двонасочен патент
 • Шарен дизајн
 • Голем главен џеб

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд SPRAYGROUND
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица BA5871-010
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица 9A0631-023
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.341 MKD
  Заштеда 25%
  1.788 MKD
  големина
  NS