на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торбица HERITAGE
NIKE Торбица HERITAGE
NIKE Торбица HERITAGE
NIKE Торбица HERITAGE
NIKE Торбица HERITAGE
NIKE Торбица HERITAGE
NIKE Торбица HERITAGE
NIKE Торбица HERITAGE
NIKE

NIKE Торбица HERITAGE

код на производ: DB0490-638
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Удобноста и ременот што лесно се прилагодува е добра причина да ја купите Nike Heritage торбицата за половината. Главната преграда ви дава простор за безбедно складирање на телефонот или паричникот, додека помалите џебови за ситници на задната страна го олеснуваат пристапот до работите како што се вашите клучеви. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклиран полиестер. Двојниот патент на главната преграда ги прави работите лесно достапни, додека двојниот патент на задната страна, исто така, безбедно ги чува вашите неопходни работи.
Спецификација:

 • Унисекс торбица за половина
 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Волумен: 3L
 • Материјал: 100% најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.717 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  големина
  MISC

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица BA5871-010
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица 9A0631-023
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.341 MKD
  Заштеда 25%
  1.788 MKD
  големина
  NS