на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Торбица Hering
NAPAPIJRI Торбица Hering
NAPAPIJRI Торбица Hering
NAPAPIJRI Торбица Hering
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Торбица Hering

код на производ: NP0A4GGP0411
Prosečna ocena:
2.890 MKD
2.890 MKD
2.023 MKD
Заштеда: 867 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OS
  OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Napapijri Hering е мала, но цврста машка торбица. Оваа торбица за половина е мал, но функционален моден детал кој ќе ви помогне да ги организирате сите потребни работи за време на вашите секојдневни задачи. Торбицата е изработена од памук и има главен дел со патент во кој можете да ги ставате вашите поголеми предмети и помала преграда во која лесно можете да складирате ситните предмети и исто така брзо да ги извадите. Предимензионираното Napapijri лого јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Лесно можете да го прилагодите ременот според вашите потреби.
Спецификација:

 • Машка торбица – lifestyle
 • Nappijri лого
 • Состав: 100% памук
 • Издржлива и долга
 • Главна преграда со патент
 • Надворешен преден џеб
 • Пластични токи
 • Прилагодливи ремени

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • monika stavrova
   monika stavrova

   04.12.2022. 20:20

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-010
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DQ5930-222
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торбица 910B4685NSZ
  4.390 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ