на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE

NIKE Торбица Heritage

код на производ: DB0488-010

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Heritage Waistpack е торбичка за појас што ви овозможува лесен пристап и уште полесно носење. Повеќекратните прегради со патент безбедно ги складираат и организираат вашите основни работи, држејќи ги при рака. Прилагодливиот ремен ви овозможува лесно да ja прилагодите според вашите потреби. Силниот полиестерски материјал е издржлив и не бара посебно одржување. Контрастната Nike графика на предната страна на чантата суптилно го истакнува вашиот спортски стил.
Спецификација:

 • Спортска чанта за возрасни - lifestyle
 • Прилагодлив ремен
 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Повеќе функционални прегради со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 59% најлон, 41% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.717 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9779-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.992 MKD
  Заштеда 25%
  11.990 MKD
  големина
  10
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица BA5871-010
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица 9A0631-023
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.341 MKD
  Заштеда 25%
  1.788 MKD
  големина
  NS