на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21
NIKE

NIKE Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK - FA21

код на производ: DB0488-010
Prosečna ocena:
1.390 MKD
1.390 MKD
1.112 MKD
Заштеда: 278 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
  OneSize
 • 1SIZ
  1SIZ
 • BV
  BV
 • OneSize
 • OSFT
  OSFT
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Heritage Waistpack торбицата за половина е совршен избор кога со вас треба да ги носите само најважните работи. Преградите со двонасочен патент ќе ви овозможат добро да ги организирате и безбедно да ги чувате вашите ситница. Адаптибилниот ремен ви овозможува лесно да го прилагодите на вашите потреби. Силниот најлонски материјал е издржлив и лесен за одржување. Контрастните Nike графики на предниот дел на торбицата суптилно го нагласуваат вашиот спортски стил.

Спецификација:

 • Unisex торбица за возрасни – lifestyle
 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Прилагодлив ремен
 • Функционални прегради со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 100% најлон
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

 • Leo
  Leo

  06.04.2023. 11:29

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет AR2118-688
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Kачкет DC3687-101
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
Заштеда 30%
2.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Kачкет 891284-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.521 MKD
Заштеда 10%
1.690 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Kачкет CK1248-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9779-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.791 MKD
Заштеда 10%
11.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9779-004
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.791 MKD
Заштеда 10%
11.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи