на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas

adidas Торба ADICOLOR WAISTB

код на производ: H35590
Šifra proizvođača: KMJ93
1.488 MKD
1.488 MKD
670 MKD
Заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

За оние денови кога ранецот е навистина непотребен, земете ја со себе торбата за на половина adidas ADICOLOR.

Дизајнирана со доволно простор има џебови што ви овозможуваат да ги носите потребните ситници.

Бидете секогаш добро организирани.

Спецификации:

• Димензии: 5cm x 36cm x 12cm

• Волумен: 2,25L

• Џебови со патент

• Primegreen

• Материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: розова

карактеристики вредност
Категорија Торба
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет IB9207
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.191 MKD
Заштеда 25%
1.588 MKD
големина
OSFM