на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Торбица Prime Street Sling Pouch
PUMA Торбица Prime Street Sling Pouch
PUMA Торбица Prime Street Sling Pouch
PUMA Торбица Prime Street Sling Pouch
PUMA

PUMA Торбица Prime Street Sling Pouch

код на производ: 077394-03
1.690 MKD
1.690 MKD
507 MKD
Заштеда: 1.183 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Основната поделба EQU
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 389861-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Патики 390648-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.542 MKD
Заштеда 25%
7.390 MKD
големина
37
38
Sačuvano u omiljne
Патики 393049-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 392495-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Патики 389858-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.651 MKD
Заштеда 10%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5871-010
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица 9A0631-023
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.341 MKD
Заштеда 25%
1.788 MKD
големина
NS