на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Торбица Prime Street Sling Pouch
PUMA

PUMA Торбица Prime Street Sling Pouch

код на производ: 077394-01
1.690 MKD
1.690 MKD
1.014 MKD
Заштеда: 676 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Основната поделба EQU
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 366114-02
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.857 MKD
Заштеда 70%
6.190 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
3
3,5
4
4,5
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Патики 387459-02
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Патики 381654-02
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Патики 375072-29
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Патики 383219-03
Prosecna ocena:
glas
4
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.753 MKD
Заштеда 30%
6.790 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Патики 375074-02
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.254 MKD
Заштеда 40%
7.090 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45

слични производи

Sačuvano u omiljne
Торбица DQ5930-010
1.690 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Торбица DQ5930-222
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.690 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Торбица 910B4685NSZ
4.390 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ