на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Торбица WAISTBAG NYLON
adidas Торбица WAISTBAG NYLON
adidas Торбица WAISTBAG NYLON
adidas Торбица WAISTBAG NYLON
adidas Торбица WAISTBAG NYLON
adidas Торбица WAISTBAG NYLON
adidas Торбица WAISTBAG NYLON
adidas Торбица WAISTBAG NYLON
adidas

adidas Торбица WAISTBAG NYLON

код на производ: GD1649
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Оваа женска торба adidas за околу половината има сè што ви треба.

Дизајнирана со доволно простор колку што ви треба за вашата дневна рутина, има простор да спакувате сè што го прави секојдневието поубаво и полесно.

Карактеристичните 3 линии и логото Trefoil даваат привлечен изглед.

Ќе добиете класичен и урбан стил во исто време во оваа женска торба околу половината и дозволете да се знае од првиот ден кој ги диктира трендовите по градските улици.

Спецификации:

  • Женска торба - lifestyle
  • Димензии: 30cm x 15cm x 8cm
  • Прилагодлив ремен околу половината
  • Внатрешен џеб
  • Лого Trefoil
  • Состав: 100% најлонски сатен
  • Боја: црна, бела
  • Код на производ: GD1649
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет IB9196
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.191 MKD
Заштеда 25%
1.588 MKD
големина
OSFM
Sačuvano u omiljne
Патики ID4656
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики IF8068
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
11
7-
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики ID4655
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики IG9777
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5871-010
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица 9A0631-023
1.192 MKD
Заштеда 20%
1.490 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.341 MKD
Заштеда 25%
1.788 MKD
големина
NS