на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas Торба AC ROUND BAG
adidas

adidas Торба AC ROUND BAG

код на производ: IT7592
Šifra proizvođača: KOQ12
1.888 MKD
1.888 MKD
1.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торба
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет IL4884
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.182 MKD
Заштеда 30%
1.688 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет IB9196
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.112 MKD
Заштеда 30%
1.588 MKD
големина
OSFM

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торба H35587
744 MKD
Заштеда 50%
1.488 MKD
големина
NS