на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торба Airborne Festival
NIKE Торба Airborne Festival
NIKE Торба Airborne Festival
NIKE Торба Airborne Festival
NIKE Торба Airborne Festival
NIKE Торба Airborne Festival
NIKE

NIKE Торба Airborne Festival

код на производ: 9A0631-X6A
1.490 MKD
1.490 MKD
1.043 MKD
Заштеда: 447 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • ONE
    ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торба
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Чорапи SX4926-901
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
632 MKD
Заштеда 20%
790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Kачкет DV3150-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.717 MKD
Заштеда 25%
2.290 MKD