на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торба Heritage
NIKE Торба Heritage
NIKE Торба Heritage
NIKE Торба Heritage
NIKE Торба Heritage
NIKE Торба Heritage
NIKE Торба Heritage
NIKE Торба Heritage
NIKE Торба Heritage
NIKE Торба Heritage
NIKE

NIKE Торба Heritage

код на производ: DB3300-838
3.290 MKD
3.290 MKD
3.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
 • 1SIZ
  1SIZ
 • BV
  BV
 • OneSize
 • OSFT
  OSFT
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс ранец Nike Heritage го усовршува класичниот ранец со сигурни прегради за електронски уреди и е совршен за секојдневно носење на работа или на училиште. Внатрешната преграда овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп, додека предните и страничните џебови за мали предмети овозможуваат лесен пристап до вашите клучеви, дигитрон или телефон. Ремени за рамо и задниот панел се поставени за да ви обезбедат максимална удобност при носењето. Благодарение на водоотпорната завршница, сè што ќе спакувате во овој ранец ќе остане суво.
Спецификација:

 • Унисекс ранец - lifestyle
 • Водоотпорна завршница
 • Димензии: 46cm x 30cm x 15cm
 • Волумен 23L
 • Преграда за лаптоп од 15 инчи
 • Предни и странични џебови
 • Вградени ремени за рамо и заден панел

 • карактеристики вредност
  Категорија Торба
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV3150-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DC3687-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.434 MKD
  Заштеда 40%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет AR2118-688
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DH6170-911
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5089-105
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1