на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Торба Printed Stash
NIKE Торба Printed Stash
NIKE Торба Printed Stash
NIKE Торба Printed Stash
NIKE Торба Printed Stash
NIKE Торба Printed Stash
NIKE Торба Printed Stash
NIKE Торба Printed Stash
NIKE Торба Printed Stash
NIKE Торба Printed Stash
NIKE

NIKE Торба Printed Stash

код на производ: DV3087-010
1.390 MKD
1.390 MKD
1.112 MKD
Заштеда: 278 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
  OneSize
 • 1SIZ
  1SIZ
 • BV
  BV
 • OneSize
 • OSFT
  OSFT
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Чувајте ги вашите патики во движење со Nike Printed Stash Unisex чантата за патики. Може да се спакува во сопствениот џеб со патент кога не ви е потребен и практично е невидлив додека не ви затреба. За кратки или долги патувања, оваа чанта за патики е задолжителна. Предниот џеб со патент обезбедува безбедно складирање на мали предмети. Отворањето со патент овозможува лесно складирање. Рачката го олеснува носењето.
Спецификација:

 • Димензии: 23 cm x 13 cm x 36 cm
 • Волумен: 13 L
 • Отвор на патент
 • Преден џеб со патент
 • Рачка за носење
 • Состав: 100% полиестер; поставата: 50% полиестер, 50% најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Торба
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5074-911
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX4926-001
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX4508-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DC3687-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.603 MKD
  Заштеда 30%
  2.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX5545-013
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  833 MKD
  Заштеда 30%
  1.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DC3687-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торба DQ5804-010
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торба DB0488-824
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT