на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas

adidas Торба Mini

код на производ: HD7032
Prosečna ocena:
2.788 MKD
2.788 MKD
1.952 MKD
Заштеда: 836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas MINI е женски lifestyle ранец во кој можете да спакувате се што ви е потребно во текот на денот. Вашиот ден е полн со авантури, а главниот дел од овој ранец е доволно простран за да ги собере сите потребни работи. Ранецот е идеален за сите прилики, особено за тренинг или прошетка. Отпорен е на абење. Прилагодливите меки ремени ќе го олеснат дури и најтешкиот товар.
Спецификација:

 • Волумен: 4L
 • Димензии: 9cm x 15cm x 22cm
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Прилагодливи ремени

 • карактеристики вредност
  Категорија Торба
  Основната поделба EQU
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Žana Hadzi-Poposka
   Žana Hadzi-Poposka

   17.09.2022. 12:36

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица HK5227
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица HE9514
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица HE9513
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA4819
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица H06644
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица H06642
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торба 9B0533-023
  1.790 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Торба DQ5804-010
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торба HK0149
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  големина
  1
  NS
  OG