на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Торба WAISTBAG
adidas Торба WAISTBAG
adidas Торба WAISTBAG
adidas Торба WAISTBAG
adidas Торба WAISTBAG
adidas Торба WAISTBAG
adidas Торба WAISTBAG
adidas Торба WAISTBAG
adidas Торба WAISTBAG
adidas Торба WAISTBAG
adidas

adidas Торба WAISTBAG

код на производ: H09139
3.088 MKD
3.088 MKD
1.853 MKD
Заштеда: 1.235 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кој има потреба од рефлектори кога ја имате adidas WAISTBAG женската торбица?

Вештачките дијаманти блескаат гламурозно и даваат нова нота на вашиот секојдневниот стил.

И верувајте нѝ, оваа торбица оди со сѐ.

Овој модел е направен од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се намали пластичниот отпад.

Спецификација:

  • Димензии: 8 cm x 30 cm x 15 cm
  • Волумен: 2L
  • Прилагодлив ремен
  • Материјал: 100% рециклиран полиестер
  • Боја: црна
карактеристики вредност
Категорија Торба
Основната поделба EQU
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица GN2896
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.322 MKD
Заштеда 30%
1.888 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Маица IA6462
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.688 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи HK0300
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
692 MKD
Заштеда 30%
988 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица DV0854
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
995 MKD
Заштеда 60%
2.488 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Маица HK9637
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.252 MKD
Заштеда 30%
1.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Маица HC4467
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.433 MKD
Заштеда 40%
2.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи

Sačuvano u omiljne
Торба 9B0533-023
1.790 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Торба DQ5804-010
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Торба HK0149
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
1
NS
OG