на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas

adidas Торба ADICOLOR WAISTB

код на производ: H35590
1.488 MKD
1.488 MKD
893 MKD
Заштеда: 595 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 1
    1
  • OneSize
  • NSZ
    NSZ
  • OG
    OG
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

За оние денови кога ранецот е навистина непотребен, земете ја со себе торбата за на половина adidas ADICOLOR.

Дизајнирана со доволно простор има џебови што ви овозможуваат да ги носите потребните ситници.

Бидете секогаш добро организирани.

Спецификации:

• Димензии: 5cm x 36cm x 12cm

• Волумен: 2,25L

• Џебови со патент

• Primegreen

• Материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: розова

карактеристики вредност
Категорија Торба
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет IB9207
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.270 MKD
Заштеда 20%
1.588 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Kачкет AJ8995
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.430 MKD
Заштеда 20%
1.788 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Чорапи IB9387
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
788 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи IB9378
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
988 MKD
големина
1518
1922
2326
2730
3134
3436
3538
3739
3942
4042
4345
4346
4750
5154

слични производи

Sačuvano u omiljne
Торба DQ5804-010
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Торба DB0488-824
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT