на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas Торба ADICOLOR WAISTB
adidas

adidas Торба ADICOLOR WAISTB

код на производ: H35587
1.488 MKD
1.488 MKD
893 MKD
Заштеда: 595 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 1
    1
  • OneSize
  • NSZ
    NSZ
  • OG
    OG
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

За оние денови кога ранецот е навистина непотребен, земете ја со себе торбата за на половина adidas ADICOLOR.

Дизајнирана со доволно простор има џебови што ви овозможуваат да ги носите потребните ситници.

Бидете секогаш добро организирани.

Спецификации:

• Димензии: 5cm x 36cm x 12cm

• Волумен: 2,25L

• Џебови со патент

• Primegreen

• Материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна

карактеристики вредност
Категорија Торба
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет IB9196
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.270 MKD
Заштеда 20%
1.588 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Чорапи S20274
9 termina 150 sati početni nivo
adidas TREFOIL LINEAR SOCKS 3P унисекс чорапите ќе ги направат сите ваши патики уште по...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
622 MKD
Заштеда 30%
888 MKD
големина
2730
3134
3538
3942
4346
Sačuvano u omiljne
Чорапи IB9387
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
788 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Kачкет IC0021
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
972 MKD
Заштеда 30%
1.388 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Чорапи IB9390
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
788 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Торба DQ5804-010
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Торба DB0488-824
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT