на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top
Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top
Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top
Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top
Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top
Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top
Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top
Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top
Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top
Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top

Маица Adicolor Essentials Rib Tank Top

код на производ: HG6164
Šifra proizvođača: CT502

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas TANK женската маичка без ракави е дизајнирана за секојдневно носење или тренинг. Тесниот крој без ракави овозможува слобода на движење без прекумерно поместување. Лесната ткаенина обезбедува совршена удобност и комфор, што ќе биде вашиот главен сојузник за време на тренингот. Фокусирајте се на патеката и движењата, без одвлекување на вниманието.
Спецификација:

 • Состав: 45% памук, 45% вискоза, 10% еластин
 • Тесен крој
 • Тркалезно деколте
 • Машинско перење

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7413-003
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.543 MKD
  Заштеда 25%
  11.390 MKD
  големина
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD0274-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U997RCE
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 921826-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.668 MKD
  Заштеда 25%
  12.890 MKD
  големина
  10
  10,5
  11
  11,5
  12
  7,5
  8,5
  9
  9,5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CT2302-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL