на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Топ W NSW AIR TANK RIB
NIKE Топ W NSW AIR TANK RIB
NIKE Топ W NSW AIR TANK RIB
NIKE Топ W NSW AIR TANK RIB
NIKE Топ W NSW AIR TANK RIB
NIKE Топ W NSW AIR TANK RIB
NIKE Топ W NSW AIR TANK RIB
NIKE Топ W NSW AIR TANK RIB
NIKE

NIKE Топ W NSW AIR TANK RIB

код на производ: CZ9341-010
2.690 MKD
2.690 MKD
1.614 MKD
Заштеда: 1.076 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Оваа lifestyle маица Nike AIR ќе биде одличен додаток на вашиот урбан стил.

Таа нуди свеж изглед со краткиот крој кој не го ограничува движењето и динамичните денови.

Неговата двобојна ребреста ткаенина е изработена од синтетички материјали со високи перформанси, што придонесува за впечатлив и спортски изглед.

На оваа женска маица го има логото на Nike Air со кое се оддава почит на богатата спортска традиција.

Секогаш бидете забележани во оваа женска маица без ракави на Nike AIR.

Спецификации:

 • Женска маица - lifestyle
 • Без ракави
 • Краток крој
 • Лого Nike AIR
 • Перење во машина
 • Состав: 53% полиестер, 45% најлон, 2% еластин
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: CZ9341-010
карактеристики вредност
Категорија Топ
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Шорцеви DM6247-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.583 MKD
Заштеда 30%
3.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки DM6207-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки CZ8528-063
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки CZ8530-004
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Шорцеви CZ8526-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки CZ8530-273
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Топ 521719-01
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Топ DJ4126-010
1.434 MKD
Заштеда 40%
2.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Топ CZ9251-371
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL