на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY
NIKE

NIKE Топ W NSW TANK EARTH DAY

код на производ: CZ9251-371
3.090 MKD
3.090 MKD
1.545 MKD
Заштеда: 1.545 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е секојдневна женска маица дизајнирана за удобност во текот на целиот ден.

Направена е од мек памучен материјал добиен од најмалку 75% органски влакна.

Зашиените детали додаваат свежина и динамика, додека логото Swoosh изработено од рециклирана гума ја нагласува автентичноста.

Уживајте во секојдневниот спортски стил и чувството на удобност со маицата Nike Sportswear.

Спецификации:

  • Опуштен крој
  • Состав: 100% памук
  • Дозволено е перење во машина
  • Боја: зелена
  • Код на производ: CZ9251-371
карактеристики вредност
Категорија Топ
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Хеланки CZ8622-615
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.434 MKD
Заштеда 40%
2.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки DJ4130-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки DJ4130-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Шорцеви CZ8526-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки CZ8528-063
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки CZ8530-273
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Топ 521719-01
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Топ DJ4126-010
1.434 MKD
Заштеда 40%
2.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Топ CZ9341-010
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL