на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Сукња W NSW AIR WVN HR MINI SKIRT
NIKE Сукња W NSW AIR WVN HR MINI SKIRT
NIKE Сукња W NSW AIR WVN HR MINI SKIRT
NIKE Сукња W NSW AIR WVN HR MINI SKIRT
NIKE Сукња W NSW AIR WVN HR MINI SKIRT
NIKE Сукња W NSW AIR WVN HR MINI SKIRT
NIKE

NIKE Сукња W NSW AIR WVN HR MINI SKIRT

код на производ: DV8247-795
3.490 MKD
3.490 MKD
1.919 MKD
Заштеда: 1.571 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Сукња
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сукња DV8247-010
1.919 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
големина
L
S
XS