на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt
adidas

adidas Сукња Always Original Snap-Button Skirt

код на производ: HF2023
3.088 MKD
3.088 MKD
1.853 MKD
Заштеда: 1.235 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 2XS
  2XS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • 2XL
  2XL
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ALWAYS ORIGINAL е женско здолниште направено од PRIMEGREEN рециклиран материјал. Покажете се во вистинско светло. Always Original здолништето и adidas ја слават уникатноста на секоја жена преку нивната разновидна колекција. Ова здолниште се одликува со дизајн од 80-тите години. Копчињата се простираат низ целата должина на здолништето и на тој начин ви овозможуваат сами да одредите колку ќе ги откриете или сокриете нозете за време на сончевите денови. Ова парче е направено од висококвалитетни рециклирани материјали и содржи најмалку 60% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Женско здолниште
 • Копчиња по целото здолниште
 • Состав: PRIMEGREEN 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Сукња
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Сукња H59313
  2.214 MKD
  Заштеда 40%
  3.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Сукња CZ9343-630
  1.614 MKD
  Заштеда 40%
  2.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Сукња CZ9730-010
  2.454 MKD
  Заштеда 40%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Сукња CZ8918-645
  3.832 MKD
  Заштеда 20%
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Сукња CZ8918-010
  2.874 MKD
  Заштеда 40%
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL