на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT
NIKE

NIKE Сукња W NSW TCH FLC SKIRT

код на производ: CZ8918-010
4.790 MKD
4.790 MKD
2.874 MKD
Заштеда: 1.916 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE SKIRT е женско здолниште изработено од иновативна плетена ткаенина за новата генерација жени.

Контрастните детали даваат препознатлив изглед на Nike, додека вертикалните линии даваат модерна и суптилна нота.

Мазна од двете страни, TECH FLEECE е иновативна плетена ткаенина, која обезбедува врвна топлина и удобност без дополнителна тежина.

Предниот отвор е таму затоа што удобноста и пријатното чувство се императив на ова женско здолниште Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE SKIRT.

Брендот Nike секогаш тежнее кон најдоброто за вас, и за квалитет, и за дизајн.

Спецификации:

 • Женско здолниште - lifestyle
 • Еластична лента на половина
 • Предни џебови
 • Лого Nike
 • Перење во машина
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: CZ8918-010
карактеристики вредност
Категорија Сукња
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Сукња HF2023
1.853 MKD
Заштеда 40%
3.088 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Сукња H59313
2.214 MKD
Заштеда 40%
3.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Сукња CZ9343-630
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Сукња CZ9730-010
2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Сукња CZ8918-645
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL