на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Штуцни Everyday Essentials
NIKE Штуцни Everyday Essentials
NIKE Штуцни Everyday Essentials
NIKE Штуцни Everyday Essentials
NIKE Штуцни Everyday Essentials
NIKE Штуцни Everyday Essentials
NIKE Штуцни Everyday Essentials
NIKE Штуцни Everyday Essentials
NIKE

NIKE Штуцни Everyday Essentials

код на производ: DR9719-010
1.090 MKD
1.090 MKD
763 MKD
Заштеда: 327 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Инспирирани од легендарните патики Uptempo, унисекс чорапите lifestyle на Nike Everyday Essentials го слават својот уникатен дизајн со графики што ја имитираат графиката на Air. Покрај тоа, дизајнот Swoosh имитира слична поставеност на самите патики. Петата и палецот се зајакнати за удобно вклопување.
Спецификација:

 • Длабоки чорапи
 • Поддршка
 • Зајакнување во пределот на прстите и петата
 • Air графика
 • Состав: 97% полиестер, 3% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Штуцни
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи