на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

DFNS Спреј DFNS FOOTWEAR PROTECTOR - 150ML
DFNS

DFNS Спреј DFNS FOOTWEAR PROTECTOR - 150ML

код на производ: 1190103
1.090 MKD
1.090 MKD
981 MKD
Заштеда: 109 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • ONE SIZE
  • ONE SIZE
  • ONE SIZE
  • ONE SIZE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Спреј
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд DFNS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи