на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

SHOE CARE Спреј Waterproof Protector - 200 ml
SHOE CARE

SHOE CARE Спреј Waterproof Protector - 200 ml

код на производ: SV003-SC
490 MKD
490 MKD
343 MKD
Заштеда: 147 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Shoe Care Waterproof Protector е спреј за чевли. Спреј за водоотпорни обувки кои ќе ги подобрат сите перформанси на вашите омилени патики, чевли и слично. Одличен избор за одржување на вашите обувки во совршена состојба.
Спецификација:

 • Спреј за чевли
 • унисекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Спреј
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд SHOE CARE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Cleaner SV001-SC
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  343 MKD
  Заштеда 30%
  490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Спреј 1190103
  872 MKD
  Заштеда 20%
  1.090 MKD
  големина
  1
  NS
  OG
  Sačuvano u omiljne
  Спреј 2190502
  632 MKD
  Заштеда 20%
  790 MKD
  големина
  1
  NS
  OG
  Sačuvano u omiljne
  Спреј 2190503
  474 MKD
  Заштеда 40%
  790 MKD
  големина
  1
  NS
  OG
  Sačuvano u omiljne
  Спреј 1210301
  654 MKD
  Заштеда 40%
  1.090 MKD
  големина
  1
  NS
  OG
  Sačuvano u omiljne
  Спреј 3405100000
  1.090 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Спреј SB-FRS
  590 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT