на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

DFNS Спреј DFNS FOOTWEAR REFRESHER 150 ML
DFNS

DFNS Спреј DFNS FOOTWEAR REFRESHER 150 ML

код на производ: 2190503
790 MKD
790 MKD
474 MKD
Заштеда: 316 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • NS
    NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Спреј
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд DFNS
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Спреј 1210301
763 MKD
Заштеда 30%
1.090 MKD
големина
1
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Спреј 1190104
623 MKD
Заштеда 30%
890 MKD
големина
1
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Спреј SB-FRS
590 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT