на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

DFNS Спреј DFNS FOOTWEAR REFRESHER 150 ML
DFNS

DFNS Спреј DFNS FOOTWEAR REFRESHER 150 ML

код на производ: 2190503
790 MKD
790 MKD
790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Спреј
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд DFNS
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спреј 1190103
817 MKD
Заштеда 25%
1.090 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спреј SV003-SC
392 MKD
Заштеда 20%
490 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спреј 1210301
817 MKD
Заштеда 25%
1.090 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спреј SB-FRS
442 MKD
Заштеда 25%
590 MKD
големина
1