на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

СТАНЕТЕ ЧЛЕН на Sport&Bonus КЛУБОТ

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, роденденски изненадувања и уште многу бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на BUZZ online shop и во BUZZ продавниците.

Искористите го бонусот за добредојде од 5% попуст за прво купување, а за секое наредно купување ве очекува бонус за секоја сметка.

Што повеќе купувате толку повеќе поени собирате и повеќе бонус остварувате!

ПРИДРУЖЕТЕ СЕ ВЕЌЕ ОД ДЕНЕС ВО S&B КЛУБОТ И УЖИВАЈТЕ ВО КУПУВАЊЕТО!