на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви FIREBIRD SHORT
adidas Шорцеви FIREBIRD SHORT
adidas Шорцеви FIREBIRD SHORT
adidas Шорцеви FIREBIRD SHORT
adidas Шорцеви FIREBIRD SHORT
adidas Шорцеви FIREBIRD SHORT
adidas Шорцеви FIREBIRD SHORT
adidas Шорцеви FIREBIRD SHORT
adidas

adidas Шорцеви FIREBIRD SHORT

код на производ: IN6287
Šifra proizvođača: KMZ82
2.488 MKD
2.488 MKD
2.488 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE9508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG0286
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ1982
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ6043
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.066 MKD
Заштеда 25%
8.088 MKD
големина
4
4-
5-