на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви M J FLT MVP STMT WVN SHORT
NIKE Шорцеви M J FLT MVP STMT WVN SHORT
NIKE Шорцеви M J FLT MVP STMT WVN SHORT
NIKE Шорцеви M J FLT MVP STMT WVN SHORT
NIKE

NIKE Шорцеви M J FLT MVP STMT WVN SHORT

код на производ: DX9726-045
4.890 MKD
4.890 MKD
2.689 MKD
Заштеда: 2.201 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DC3954-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.417 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
11
11.5
12
9
Sačuvano u omiljne
Патики DN2158-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Маица FB9801-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.717 MKD
Заштеда 25%
2.290 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Маица DZ5173-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9779-001
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.992 MKD
Заштеда 25%
11.990 MKD
големина
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-077
1.919 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-010
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-567
2.689 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-100
2.084 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-010
2.268 MKD
Заштеда 35%
3.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FN0769-489
2.854 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XL