на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви M NK SOLO SWSH FT SHORT
NIKE Шорцеви M NK SOLO SWSH FT SHORT
NIKE Шорцеви M NK SOLO SWSH FT SHORT
NIKE Шорцеви M NK SOLO SWSH FT SHORT
NIKE

NIKE Шорцеви M NK SOLO SWSH FT SHORT

код на производ: DX0817-567
4.890 MKD
4.890 MKD
2.690 MKD
Заштеда: 2.200 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DR7882-002
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.112 MKD
Заштеда 20%
6.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DO1925-130
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.943 MKD
Заштеда 25%
10.590 MKD
големина
10
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD1068-002
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.893 MKD
Заштеда 25%
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FD2765-900
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.793 MKD
Заштеда 35%
11.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX9726-045
2.690 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-077
1.920 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-010
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-100
2.085 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-010
2.268 MKD
Заштеда 35%
3.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FN0769-489
2.855 MKD
Заштеда 45%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XL