на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви W NSW EVRDY MOD HR WVN SHORT
NIKE Шорцеви W NSW EVRDY MOD HR WVN SHORT
NIKE Шорцеви W NSW EVRDY MOD HR WVN SHORT
NIKE Шорцеви W NSW EVRDY MOD HR WVN SHORT
NIKE

NIKE Шорцеви W NSW EVRDY MOD HR WVN SHORT

код на производ: DV7932-795
4.490 MKD
4.490 MKD
2.470 MKD
Заштеда: 2.020 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица DV8245-795
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.085 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Патики AH6789-601
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
Sačuvano u omiljne
Патики DX9176-103
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.090 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH8015-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.768 MKD
Заштеда 35%
13.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DZ4705-200
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.893 MKD
Заштеда 25%
9.190 MKD
големина
7

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DV8491-010
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-519
2.470 MKD
Заштеда 45%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FQ7167-684
2.618 MKD
Заштеда 25%
3.490 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-133
3.368 MKD
Заштеда 25%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS