на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви M J ESS AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS AOP SHORT
NIKE

NIKE Шорцеви M J ESS AOP SHORT

код на производ: DX9669-847
3.790 MKD
3.790 MKD
2.085 MKD
Заштеда: 1.705 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица DZ2848-309
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.150 MKD
Заштеда 45%
2.090 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Патики CQ3835-051
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.593 MKD
Заштеда 25%
12.790 MKD
големина
10
10.5
11.5
12
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FJ4231-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.428 MKD
Заштеда 35%
9.890 MKD
големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5594-001
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD1068-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.893 MKD
Заштеда 25%
9.190 MKD
големина
10
11

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX9726-045
2.690 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-077
1.920 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-010
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-567
2.690 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-100
2.085 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-010
2.268 MKD
Заштеда 35%
3.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XS